Tax Number (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Number
ug: سان

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: About
ug: ھەققىدە
