Tax Number (1.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Number
ar: رقم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Spanish
ar: أسبانية

en: About
ar: حول

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: No placeholder
ar: بدون نص بديل
