Tax Number (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Number
ca: Número

en: Default
ca: Per defecte

en: Configuration
ca: Configuració

en: Spanish
ca: Espanyol

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició
