Tax Number (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Number
da: Antal

en: Default
da: Standard

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Spanish
da: Spansk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: No placeholder
da: Ingen placeholder

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
