Tax Number (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
