Tax Number (1.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Number
fi: Numero

en: Default
fi: Oletus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Spanish
fi: espanja

en: About
fi: Tietoja

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: No placeholder
fi: Ei paikkamerkkiä
