Tax Number (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Spanish
gl: Español

en: Portuguese
gl: Portugués

en: About
gl: Información
