Tax Number (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
