Tax Number (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Spanish
lv: Spāņu

en: About
lv: Par
