Tax Number (1.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Number
az: Rəqəm

en: Default
az: Susmaya görə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Spanish
az: İspan

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
