Tax Number (1.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Number
be: Нумар

en: Default
be: Прадвызначана

en: Configuration
be: Налады

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Portuguese
be: Партугальская

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
