Tax Number (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
