Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Published
am: የታተመ

en: Import file
am: ፋይል አስመጣ
