Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Published
ast: Espublizáu
