Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
