Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана
