Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Published
bg: Публикувано
