Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ
