Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Published
ca: Publicat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Import file
ca: Importa un fitxer
