Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Unpublished
cs: Skryto
