Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Published
da: Udgivet

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Import file
da: Importér fil
