Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
