Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Import file
el: Εισαγωγή αρχείου
