Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Weight
es: Peso

en: Parent
es: Padre

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Published
es: Publicado

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Import file
es: Importar archivo
