Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Published
et: Avaldatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Import file
et: Impordi fail
