Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Published
fi: Julkaistu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Import file
fi: Tuo tiedosto
