Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Name
is: Navn

en: Import
is: Flyt inn

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
