Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Published
fr: Publié

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Confirm import
fr: Confirmer l'import

en: Import file
fr: Importer un fichier
