Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
