Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Published
he: מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Import file
he: ייבא קובץ
