Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Import file
hr: Uvoz datoteke
