Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Import file
is: Flytja inn skrá
