Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Published
jv: Dipacak
