Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
