Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
