Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ
