Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Import file
lt: Importuoti failą
