Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Published
lv: Publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
