Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
