Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Weight
ms: Pemberat

en: Parent
ms: Induk

en: Name
ms: Nama

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan
