Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Import file
nl: Bestand importeren

en: Importing taxonomy terms
nl: Taxonomietermen importeren
