Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Published
ru: Опубликовано

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Please upload a file.
ru: Пожалуйста, загрузите файл.

en: Import file
ru: Импорт файла
