Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Published
sl: Objavljeno
