Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Published
sq: Publikuar
