Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Unpublished
sr: Необјабљено
