Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Published
sv: Publicerad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Import file
sv: Importera fil
