Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Weight
ta: எடை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
