Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
