Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Published
ur: شائع شدہ
