Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Published
vi: Đã công bố

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
